Schowek (0)
Twój koszyk jest pusty ...

Kategorie

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Informacje

Kontakt

 • Dynamo-Łódź
  ul. Kilińskiego 3
  91-421 Łódź
  NIP: 729-020-38-89
 • E-mail:sklep@dynamo.com.pl
 • Telefon42 630-69-57
  +48 509 495 133
 • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 10.00 - 19.00
  sobota 10.00 - 15.00
» Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

O terminie realizacji zamówienia zostaną Państwo poinformowani mailowo lub telefonicznie. W znakomitej większości przypadków jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy do godziny 14:00, przesyłka jest wysyłana tego samego dnia, więc mogą się jej Państwo spodziewać następnego dnia roboczego. Zastrzegamy sobie jednak prawo do wydłużenia czasu realizacji zamówienia, jeśli zamówiony produkt nie znajduje się w magazynie wysyłkowym.

Zamówione produkty wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Jeśli przy składaniu zamówienia osoba zamawiająca podała swój adres mailowy (dzieje się tak zawsze przy zamówieniach składanych przez nasz sklep internetowy oraz przy zamówieniach składanych pocztą elektroniczną, zaś przy składaniu zamówienia telefonicznie trzeba pamiętać, aby podać swój adres e-mail), wówczas w momencie nadania paczki firmą kurierską automatycznie wysyłany jest e-mail z serwera  z informacją o numerze listu przewozowego, adresie doręczenia, ewentualnej kwocie pobrania (jeśli w danym zamówieniu wybrano opcję wysyłki za pobraniem) z hiperłączem (linkiem) do śledzenia przesyłki. Jeśli przesyłka nie dotarła w planowanym terminie doręczenia, należy najpierw skontaktować się z firmą kurierską  telefonicznie podając numer listu przewozowego. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, wówczas należy skontaktować się z nami.

Koszt przesyłki towaru innego niż rower (9,99 zł) przy zamówieniu do 500 zł pokrywa odbiorca, przy wyższych kwotach zamówień przesyłka jest wysyłana na nasz koszt. Rowerów Giant oraz Unibke nie wysyłamy w paczkach. Istnieje możliwość dostawy naszym transportem, po uzgodnieniu ceny. W przypadku płatności kodami MyBenefit wartość kodów nie może przekraczać połowy wartości towaru.

Przejdź do strony głównej

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl