O sklepie

Dowiedz się z sekcji poniżej kim jesteśmy, co robimy i w czym możemy Ci pomóc. Sprawdź!

Kilka słów o naszym sklepie

Nasz sklep rowerowy działa na rynku od 2008 roku. Na początku był to nieduży sklep, głównie z rowerami używanymi. Od 2012 w naszym asortymencie pojawiły się rowery nowe, sprowadzane z Niemiec oraz Włoch. Założycielem sklepu jest Pan Krzysztof Pańka – miłośnik kolarstwa i wielokrotny mistrz popularnych wyścigów kolarskich w całej Europie.

Swoją pasję Pan Krzysztof rozwijał od dziecka. Już w wieku 7 lat zaczął przemierzać swoje pierwsze kilometry na Pelikanie. W szkole podstawowej oraz liceum reprezentował swoją szkołę z sukcesami na zawodach szkolnych. Później jako student wygrał 3 razy z rzędu akademickie mistrzostwa. Pan Krzysztof zarażał swoją pasją do pedałowania otaczające mu osoby, które ulegały tej pasji.

Dzisiaj Pan Krzysztof jest właścicielem kilku sklepów kolarskich, a jednym z największych jest sklep, na którego stronie się Państwo obecnie znajdują. Swoją ofertą możemy zainteresować nie jednego początkującego jak i bardziej biegłego kolarza. 

Jeżeli chcesz dojechać do naszego sklepu możesz skorzystać z komunikacji miejskiej: autobusu linii 34, 67, 78 lub tramwaju: 12, 19. Jeżeli myślisz o podróży samochodem nie ma problemu- posiadamy własny parking na którym zawsze znajdzie się miejsce dla naszego klienta. Dotrzeć do nas możesz również pieszo z dworca autobusowego i kolejowego. Zajmie Ci to około 10 minut, w zależności od tego jakim tempem pójdziesz.

Co oferujemy?

Nasz sklep pomoże Ci praktycznie we wszystkim co ma obecnie związek z rowerami. Zacznijmy od tego, że je po prostu sprzedajemy. Kiedyś rowery były tylko i wyłącznie sprowadzane z zagranicy i odsprzedawane tutaj – a więc byliśmy dealerami. Nie wycofaliśmy się z tego sposobu sprzedaży, ale oprócz niego zaczęliśmy tworzyć naszą własną markę – DYNAMO i sprzedawać produkty pod jej banderą. Dzięki temu możemy gwarantować określą jakość naszych produktów i usług, co więcej w szybszy sposób rozpatrywać jakiekolwiek zażalenia i reklamacje. Nasze rowery są jednymi z najlepszych na rynku o czym świadczą pozytywne opinie naszych klientów oraz kontrahentów. Bardzo rzadko zdarza się nam mieć jakąkolwiek reklamacje, dlatego warto rozważyć wybór naszej marki – w kategoriach niezawodności i solidności.

Głównie w przypadku marek zewnętrznych zgłaszają się do nas klienci w związku z zepsutym sprzętem wymagającym wymiany bądź naprawy. Zatrudniamy w naszym zespole samych specjalistów, dlatego możesz być pewien że naprawa Twojego sprzętu przebiegnie w najlepszy możliwy sposób. Odnośnie samej wymiany sprzętu mamy możliwość zamawiania wymaganych części, dlatego nie musisz się przejmować zakupem ich przed przyjściem do nas. Czas naprawy jest zazwyczaj uzależniony od rodzaju naprawy, dostępności akcesoriów oraz terminu zgłoszenia. Najdłużej trzeba czekać na naprawę zgłoszenia z poniedziałku ponieważ wiele osób wraca z zepsutym rowerem po weekendowym wypadzie poza miasto. Oprócz tego okres wakacyjny jest mocno zapełniony klientami, dlatego w tym okresie prosimy o szczególną wyrozumiałość.

Trzecim aspektem czy też filarem naszej działalności są akcesoria rowerowe. Wiadomo – najważniejsza jest baza, czyli sam rower, ale dodatki do roweru stanowią ważną część całkowitej prezentacji i jakości samego roweru. Odpowiednie siodełko, kask, lampy, bidon czy chociażby dzwonek może się nieraz przydać w różnych sytuacjach. Te wszystkie akcesoria i wiele innych innych możesz bez problemu nabyć w naszym sklepie stacjonarnym, a wcześniej zarezerwować je na przykład poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce kontakt.

Kontakt

Adres: ul. Warmińska 21, 91-316 Łódź

E-mail: sklep@dynamo.com.pl

Telefon: 887 597 576